Kullanım Şartları

Bu sayfada yer alan kurallar web sitesinin kullanımını kapsar.

Onaylanan siparişleriniz ürün sayfasında belirtilen veya kargo bilgileri sayfasında belirtilen süre içerisinde size ulaştırılacaktır. Ancak herhangi bir nedenden dolayı teslimatı geciken ya da yapılamayan bir ürünün ödemesi banka kanalıyla iade edilir.
Ürünler sağlamlığı kontrol edildikten sonra size gönderilmektedir. Lütfen siparişinizi teslim aldığınız anda ürünleri kontrol ederek arızalı/kırık çizik vb. çıkması halinde kargo görevlisine bir tutanakla iade ediniz.
Cihazın kullanımıyla ilgili olarak teknik arıza olması halinde lütfen bizimle temas kurunuz.
Yukarıda belirtilen şartlar dışında Kayıt özelliği olan ürünler, tespit ediciler, özel siparişler, değiştirilmiş ürünler, garanti kapsamı dışında kalan ürünler ve benzeri diğer durumlarda ürün iadesi yapamazsınız.
Kampanyalı ürünler hariç olmak üzere (Kampanyalar ürün sayfalarında yer almaktadır), Satın Alma, İade ve Garanti ile ilgili tüm işlemler için kargo ücretleri müşteriye aittir.
Ürünlerle ilgili vergi ve yasal sorumluluklar alıcıya ve kullanıcıya aittir. Ürün ve hizmetlerin hatalı veya uygunsuz kullanımından doğabilecek hususların tüm sorumlulukları kullanıcıya aittir.
Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.

Web sitesinde yer alan yorumlar ve içeriklerinden yazarları sorumludur.
Küfür ve hakaret içeren, ürün ile ilgisi olmayan, gerçeklik payı olmayan, yasalarda belirtilen kurallara aykırı her türlü yazı tarafımızca silinir.
Web sitesinde yer alan içerik izinsiz olarak kullanılamaz.
Devam Et
Hızlı Arama
 
Aradığınız ürünü bulmak için anahtar kelime giriniz.
Gelişmiş Arama
Kurlar
Türk Lirası Amerikan Doları Avro